Profesyonel Evden Eve Nakliyat
Gaziler Sokak No:4 / Balçova
Pzt-Cts: 08:00 - 22:00

Kemalpaşa Evden Eve Nakliyat ve Depolama Hizmetleri

Şirketimiz, İzmir Kemalpaşa’dan Türkiye’nin her yerine evden eve taşımacılık hizmeti sağlamaktadır. sunmuş olduğumu hizmetlerin tamamında müşterilerimize memnuniyet garantisi vermekteyiz.

Şirketimiz ev taşımacılığın dışında ofis taşımacılık hizmeti ve depolama hizmeti sağlamaktadır. Sahibi olduğumuz 12.000 m2 depo alanında her türlü büyüklükte eşyaların depolamasını gerçekleştirmekteyiz.

Şehirlerarası Taşımacılık

Şehirlerarası yapılacak olan evden eve taşımacılık işlemlerini her firma layıkı ile yerine getiremeyebilir. Şehirlerarası taşımacılık yapabilmek için uygun büyüklüğe sahip bir araca ve deneyimli bir uzun yol şoförüne ihtiyaç vardır.

Taşımacılık hizmetlerimiz tamamen profesyonel olup yapılan taşımacılıklarda tüm eşyaları sigortalı ve garantili olarak taşımaktayız.

Marangozluk hizmetimiz mevcut olup demontaj ve montaj işlemleri titizlikle gerçekleştirilir.

Herkes evden eve nakliyat yapamaz

Bugün İzmir’de evden eve nakliyatçı aradığımızda yüzlerce firma’ya benzeyen korsanlarla karşılaşırız. Korsan firmalar ile yapılan taşımacılıkların sonu hep hüsranla sona erer. Bazı müşteriler uzman firmalara göre daya uygun olduğu için bu firmaları tercih eder lakin yapılan tercihin yanlış olduğu herzaman ortadadır.

Korsan kamyoncular ne gerekli belgelere sahiptir ne vergi vermektedirler, nede işinde uzman kişiler ile çalışmaktadırlar.

Taşımacılık yaparken işini temiz yapan iyi bir firma ile anlaşmanız halinde taşımacılık işlemleri hem daha kolay, hem daha sorunsuz bir şekilde halledilir.

izmir evden eve nakliyat - istanbul evden eve nakliyat