Profesyonel Evden Eve Nakliyat
Gaziler Sokak No:4 / Balçova
Pzt-Cts: 08:00 - 22:00

Torbalı Evden Eve Nakliyat ve Depolama hizmetleri

Metropol nakliyat olarak kurulduğumuz günden bugün’e izmir torbalı’da ev taşımacılık hizmeti vermekteyiz. Marangozlu ekibimiz ile profesyonel taşımacılık hizmeti sunmaktayız. Evden eve taşımacılık zor iştir, bizler bu zor işin altından kalkmanız için elimizden geleni yapmaya çalışan bir şirketiz. Yapmış olduğumuz tüm taşımacılık hizmetlerinde azami itina göstererek hareket etmekteyiz.

Sürprizlere yer yok!

Ücretsiz ekspertiz hizmetimiz mevcut olup taşımacılık esnasında karşılaşılabilecek her türlü soruna karşı önlem alınmış olur. Eskper, evinizdeki eşyalara bakarak hangi büyüklüğe sahip bir kamyon’un gerekli olacağına ve ne kadar ambalajlama malzemesine ihtiyaç olduğuna karar vererek fiyat teklifini sunmaktadır. Eskperimiz şirket adına imza yetkisine sahip olup dilerseniz sözleşme imzalanmaktadır.

Müşterilerin bizlere en çok yönlendirdiği sorulara gelecek olursak:

Taşımacılık işlemleri kapalı çelik kasalı araçlar ile gerçekleştirilmekte olup eşyalarınız streç folyo ve balonlu naylonlarla sarılmaktadır. Streç folyo eşyalarınızı kir, nem, toz ve rutubete karşı korurken balonlu naylon ise darbelere karşı korumaktadır.

Mobilyalarınızın sökümü ve tekrar montajı deneyimli marangozumuz tarafından gerçekleştirilir.

Sunmuş olduğumuz tüm evden eve taşımacılık hizmetleri sigortalı olarak gerçekleştirilmektedir. Eşyalarınızın zarar görmesi halinde zararınız en kısa sürede anlaşmalı sigorta şirketimiz olan Anadolu Sigorta tarafından giderilmektedir.

KORSAN FİRMALAR DİKKAT

Son dönemde evden eve nakliyat sektöründe artan müşteri şikayetlerinin temel sebebi aslında düşük fiyatlar ve korsan firmalardır. Piyasada belgesiz ve faturasız evden eve nakliyat hizmeti vereceğini taahüt eden birçok kamyoncu yer almaktadır. Bu kamyoncuların sayısı gerçek evden eve nakliyat firmalarının sayısını geçmiştir.

Korsan firmalar toplama elemanlar ve kirli battaniyeler ile paketleme işlemlerini gerçekleştirmektedir.

izmir evden eve nakliyat