Tire Evden Eve Nakliyat

Tire Evden Eve Nakliyat ve Depolama hizmetleri kaliteli taşımacılığın adresi…

Taşımacılık ihtiyacı duyan insanlarımızın fiyat teklifi alırken kararını genellikle en çok etkileyen husus fiyat noktasıdır. Taşımacılık yaptırırken fiyattan önemli olan ise eşyaların zarar almadan ve ev sahibinin stres yaşamadan taşınmasıdır.

Bizler, Tire’de evden eve taşımacılık dışında depolama hizmeti ve asansörlü taşımacılık hizmeti de sağlamaktayız. izmir’in tamamında ev taşımacılık hizmeti sunan şirketimiz bu işi 1980 yılından beri koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesinden ödün vermeden gerçekleştirmekteyiz.

İzmir’de evden eve taşımacılık dendiğinde akla gelen ilk firma olmak için çok çalıştık ve çaba sarf ettik. Yüksek modelli bir araç filosuna sahip olduk ve uzman bir ekip oluşturduk.

Memnuniyet Garantisi

Dünden bugün’e gerçekleştirdiğimiz taşımacılıklarda müşteri memnuniyetini daima ön planda tutarak hareket ettik. Müşterilerimizin eşyaları A’dan Z’ye mükemmel bir şekilde paketlenerek sigortalı bir şekilde taşınır. Öyle ki verilen hizmetin tamamı sözleşmelere uygun bir şekilde gerçekleştirilir.

İnternet sitemiz aracılığı ile sunmuş olduğumuz hizmetler ve çalışma şeklimiz hakkında sizlere detaylı bilgiler aktarmaya çalıştık. Olur da aklınıza bir soru takılırsa bizimle iletişim kurmaktan çekinmeyin.

Bizimle iletişime geçmek için yukarıda yer alan telefonlardan veya iletişim sayfamızda yer alan formu doldurabilirsiniz.