Sıkça Sorulan Sorular

Sıkça sorulan sorular bizlere en çok yönlendirilen soruların cevaplarını vermektedir.

– Şirketiniz gerekli belgelere sahip mi?

Şirketimiz evden eve taşımacılık için öngörülen K3 yetki belgesine ve TSE Hizmet yeterlilik belgelerine sahiptir. Araçlarımızın tamamında Ulaştırma Bakanlığı Taşıt kartı mevcuttur.

– Şirket çalışanlarınız sigortalı mı?

Her aracımızda bir ekip bulunmakta olup bu çalışanlarımızın tamamı şirketimiz sigortalı personelidir.

– Eşyalarım sigortalı mı taşınır?

Anadolu Sigorta ile yıllık anlaşmamız bulunmaktadır. Taşımacılığını yapmış olduğumuz bütün eşyalar her sefer için 50.000 Türk Lirası kapsamı ile sigortalıdır.

– Ne tür malzeme ile ambalajlama yapılır?

Ambalajlama yapılırken streç folyo üzerine balonlı naylon ve üzerine tekrar streç folyo sarılmaktadır. Ambalajlama resimleri galeri bölümünde yer almaktadır.

– Araçlarınızda ev eşyası tek mi taşınır?

Aynı güzergahta taşımacılığını yapacağımız farklı bir eşya bulunmaması durumunda eşyalarınız tek taşınmaktadır. Aynı güzergahta taşınacak olan farklı bir ev eşyası var ise tek araca iki eşya yüklenebilmekte.

– Eşyalarım kırılır mı?

Eşyalarınız’ın sağlıklı bir şekilde taşınabilmesi için her türlü önlem alınmaktadır. Yine de eşyalarınızın içerisinde kırılacak olan birşey olursa zararınız anında karşılanmaktadır.

Aklınıza takılan her türlü soru ve görüş için iletişim sayfasında yer alan telefonlardan veya iletişim formundan bizlere ulaşabilirsiniz.