Profesyonel Evden Eve Nakliyat
Gaziler Sokak No:4 / Balçova
Pzt-Cts: 08:00 - 22:00

Seferihisar Evden Eve Nakliyat ve Depolama hizmetleri

Seferihisar’da yapılacak olan ev, ofis, banka ve her türlü diğer taşımacılık hizmetleri için uzman çözüm ortağınız Metropol nakliyat ile taşımacılık işlemlerini kolaylaştırabilirsiniz.

Bizler, yapmış olduğumuz tüm taşımacılık işlemlerinde koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesinden ödün vermeden hizmet sağlamaktayız.

Nasıl Hizmet Sunuyoruz?
  • Taşımacılık öncesi eksperimiz evinize gelerek eşyalarınızı incelemektedir.
  • Eksperiz sonrasına belirtilen şartlar için bir sözleşme imzanır.
  • Yüklenme tarihinde kamyonumuz anlaşılan saatte evinizin önüne ekibi ile birlikte gelerek paketleme işlemlerine başlamaktadır.
  • Paketleme işlemlerinde en az 3 yıllık tecrübeye sahip sigortalı elemanlarımız eşyalarınızın paketleme işlemlerini itina ile gerçekleştirmektedir.
  • Eşyalarınız araca yüklendikten sonra yola çıkmaktadır ve teslim tarihinde eşyalarınız teslim edilmektedir.
  • Yeni evinizde mobilyalarınızın ve beyaz eşyalarınızın kurulumu yine aynı titizlikle yapılmaktadır.

Aklınıza takılan her türlü sorular ve fiyat bilgisi almak için bizleri arayabilirsiniz.

Sunmuş olduğumuz taşımacılık işlemlerinin tamamı her türlü şart ve koşullara karşı sigorta güvencesi altında gerçekleştirilmektedir. Olası bir kaza durumunda sigorta eksperi hasarı inceleyerek zararınızın en kısa sürede giderilmesini sağlamaktadır.

Araç filomuza yer alan kamyonlarımızın tamamı evden eve nakliyat hizmetini kususruz sağlayabilmemiz için sektöre özel kapalı çelik kasalara sahiptir. Bu kamyon kasaları içerisinde taşınan eşyalar dış hava şartlarından hiçbir şekilde etkilenmemektedir.

izmir evden eve nakliyat