Profesyonel Evden Eve Nakliyat
Gaziler Sokak No:4 / Balçova
Pzt-Cts: 08:00 - 22:00

Ödemiş Evden Eve Nakliyat, taşımacılık ve depolama hizmetleri

Ev taşımacılığı yaptırırken işini temiz yapan bir şirketi bulmanın ne kadar güç olduğunu çok iyi biliyoruz. Piyasada profesyonel yapan firmalardan daha çok korsan firmalar bulunmakta ve bu firmalar ile mücadele edilmemektedir. Firma tercih ederken anlaştığınız şirketin logolu aracının gelerek eşyanızı yükleyeceğinden emin olun. Ayrıca şirketin yükleme ve boşaltmayı yapacak elemanların aynı çalışanlar olmasına mutlaka özel gösterin.

Ödemiş’ten ve izmir’den Türkiye’nin her yerine profesyonel taşımacılık hizmeti sağlayan şirketimizi tercih etmeniz için birçok sebep bulunmaktadır. Bu sebepler:

1- Ulaştırma bakanlığı K3 yetki belgesine sahip.
2- Uzman çalışanlar ve marangozlu hizmet.
3- Sıfır ambalajlama malzemesi ile paketleme.
4- Sigortalı evden eve taşımacılık.
5- Asansörlü taşımacılık.
6- Yüksek modelli geniş araç filosu.
7- Kapalı çelik kasalı araçlar.

Profesyonel bir taşımacılık için elimizden gelen ne varsa…

Metropol taşımacılık için taşımacılığını gerçekleştirmekte olduğu eşyaları kusursuz bir şekilde taşımak son derece önemlidir. Koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesinden hiçbir şekilde taviz vermeyen şirketimiz %100 müşteri memnuniyeti garanti etmektedir.

Ücretsiz eksper talepleriniz için bizleri çekinmeden arayabilirsiniz. izmirde evden eve nakliyat dendiğinde her yere ücretsiz ekspertiz gönderen ve sözleşmeli çalışan tek şirketiz. Türkiye’nin en geniş araç filosu ile nereden nereye olursa olsun hiç fark etmez sizler için nerede isterseniz oradayız.

izmir evden eve nakliyat