Profesyonel Evden Eve Nakliyat
Gaziler Sokak No:4 / Balçova
Pzt-Cts: 08:00 - 22:00

Narlıdere Evden Eve Nakliyat ve Depolama Hizmetleri

Evinizi taşıtırken ev sahipleri nakliyecilerden daha fazla yoruluyorsa o firma hiçbir şekilde tercih edilmemelidir. Bizler, Metropol nakliyat olarak evden eve taşımacılık ihtiyacı duyan insanlara profesyonel çözümler sunmak için faaliyet gösteriyoruz.

%100 Müşteri Memnuniyeti

Sağlamış olduğumuz tüm hizmetlerimizde müşteri memnuniyetine son derece önem vermekteyiz. İş bitiminde müşterimizin bir teşekkür yazısı bizim için kazanacağımız paradan çok daha önemlidir. Müşterimiz almış olduğu hizmetten memnun kalmadıktan sonra yapmış olduğumuz taşımacılığın bizim için hiç bir önemi kalmaz!

Taşımacılık sırasında sorun yaşamamak için taşımacılık öncesi eksperimizin evinize gelerek eşyalarınıza bakması her ili taraf için faydalı olacaktır. Fiyat teklifi almak için gerekirse eşyalarınızın resimlerini çekip whatsapp üzerinden veya e-posta adresimize göndererek teklif alabilirsiniz.

Sunmuş olduğumuz taşımacılık hizmetlerinde eşyalarınız her türlü zarara karşı sigorta güvencesindedir. Eşyalarınızın yükleme, boşaltma ve aracın hareketi esnasında zarar görmesi durumunda zararınız en geç 2 hafta içerisinde karşılanmaktadır ki böyle bir durum ile bugün’e kadar hiç karşılaşmadık.

Yükleme öncesinde eşyalarınızda var ise çizik veya kırıklar bunlar öncesinden fotoğraflanmaktadır.

Geniş Araç Filosu

Müşterilerimizin bizlere en çok yönlendirdiği sorulardan birtanesi araçlarımızın kapalı mı yoksa açık mı olamasıdır. Şirketimiz filosunda yer alan araçların tamamı yüksek modelli ve bakımlıdır. Araçlarımızın tamamında Ulaştırma bakanlığı tarafından evden eve nakliyat yapabilmek için öngörülen K3 yetki belgesine sahiptir.

Şirketimiz, yüksek katlarda asansörlü taşımacılık hizmeti sunmaktadır.

izmir evden eve nakliyat