Profesyonel Evden Eve Nakliyat
Gaziler Sokak No:4 / Balçova
Pzt-Cts: 08:00 - 22:00

Müşteri yorumları, taşımacılığını yapmış olduğumuz müşterilerimizin hakkımızda yazmış olduğu yorumlardır. (yorumları iletişim formunu kullanarak veya mail yolu ile bizlere gönderebilirsiniz.)

Taşımacılık yaptıracağınız siteyi anlaşma öncesi mutlaka araştırınız!

Asım Aygün (13 Nisan 2015)
İzmir’den İstanbul’a taşımacılık işlemlerini sorunsuz bir şekilde yerine getiren metropol nakliyat çalışanlarına teşekkürlerimi borç bilirim.

Özlem Bahçeci (5 Mayıs 2015)
Hamileliğim dolayısı ile paketleyemediğim eşyalarımızın tamamını kırmadan, dökmeden paketleyerek taşımacılığını gerçekleştiren metropol nakliyat çalışanlarına teşekkür ederim.

Nuh Mehmet Zerdali (13 Ekim 2015)
12 yıllık memur olarak bugün’e kadar 4 kez taşınmak zorunda kaldım. Metropol nakliyat eşyalarımı hem uygun fiyata hem de söz verdikleri gibi taşıdı.

Mahmut Solmaz (12 Aralık 2015)
Taşımacılık işlemleri öncesi eşyalarımın tamamı 3 kat sarıldı ve nakliyat asansörü ile 12. kattan kolaylıkla taşındı. Taşımacılığın bu kadar kolay gerçekleşeceğine hiç inanmamıştım.

Demet Baykal Sarıgazi ( 4 Ocak 2016 )
Kısıtlı bir bütçeye sahip olduğumuz için ismi bilinmedik bir firma ile anlaştık lakin firma gelmeyerek bizi madur etti. Sağolsun Metropol nakliyat bizi anlayışla karşılayarak taşımacılığımızı gerçekleştirdi. İdris beye teşekkürler.

Harun Korutürk ( 17 Ocak 2016 )
Kahramanmaraş’ta görev süremi tamamlamakla birlikte evimizi sorunsuz bir şekilde İzmir’e taşıyan Metropol nakliyat çalışanlarını tebrik ederim.

Sinem Öztürk Yaşar ( 28 Ocak 2016 )
Şimdiye kadar nakliyeciyi hep eşim ayarlıyordu ve sürekli eşyalarımız kırılıyordu. En son taşımacılık işinde internet üzerinden bulduğum metropol nakliyatı arayarak bilgi aldım ve tercih ettim. Taşımacılık işlemlerimi sorunsuz bir şekilde yerine getirdiler. Vedat bey’e teşekkür ederim.

Dilara Koçak ( 5 Şubat 2016 )
İzmir Karşıyaka’da asansörlü bir şekilde taşımacılık işlemlerimi 5 saat içerisinde taşıma başarısını gösteren nakliyecilere teşekkürler.

Mustafa Taylan ( 18 Şubat 2016 )
Eşimin hamile olmasından dolayı evimizi toplayamadık. İyi ki Metropol nakliyat’ın toplamalı taşımacılık hizmeti var. Eşyalarımız A’dan Z’ye komple paketlenerek taşındı.

Hatice Ersöz ( 28 Şubat 2016 )
Beni ve ailemi yormadan evimizi sorunsuz bir şekilde İstanbul’a taşıyan ve taşımacılık esnasında gerekli itinayı gösteren şirket sahipleri ve çalışanlarına sonsuz teşekkürlerimi sunarım.

Mehmet Ünal ( 15 Mart 2016 )
Tayinim dolayısı ile bana ucuz fiyat teklifinde bulunan nakliyat firması yükleme yapılacağı gün adrese gelmeyince imadıma Metropol nakliyat yetişti. İlk defa adam gibi taşındım desem yeridir.

Mehmet Ali Dönmez ( 22 Mart 2016 )
Son 3 yıl içerisinde 2 kez taşınmak zorunda kaldım ve her iki taşımacılıkta da Metropol nakliyat’ı tercih ettim. Tavsiye ederim.

izmir evden eve nakliyat