Menemen Evden Eve Nakliyat

Menemen Evden Eve Nakliyat ve Depolama Hizmetleri

Taşınma’nın zorluğunu en iyi biz biliriz. Farklı sebeplerden ötürü taşınma ihtiyacı bulunan vatandaşların en iyi şekilde taşınabilmesi için hizmet vermekteyiz. Metropol nakliyat kendini sürekli geliştiren ve taşımacılığı daha kolay bir hale getirmek için çalışan kurumsal bir yapıya sahiptir.

Marangozlu taşımacılık

Şirketimiz ekiplerinin her birinde işinde uzman bir marangozumuz bulunmaktadır. Marangozumuz mobilyalarınızın söküm ve ambalajlama işlemlerini itinalı bir şekilde gerçekleştirmektedir. Korsan firmaların birçoğu taşımacılık işlemlerinde bir marangoz bulundurmadığından taşımacılık sonrası moblyalar yıpranmış oluyor.

Taşımacılık ile ilgili aklınıza takılan her türlü soru için bizleri 7/24 arayabilirsiniz.

Şirketimiz filosunda yer alan araçların tamamı kapalı çelik kasalı araçlar olup bu araçların tamamı araç takip sistemleri ile takip edilmektedir. Taşımacılığını gerçekleştirmekte olduğumuz eşyaların güvenliği bizim için son derece önemlidir.

İzmir Menemen’den Türkiye’nin neresine olursa olsun. Her türlü taşımacılık hizmeti için uzman kadromuz ile hizmetinizdeyiz.

Yapılan tüm taşımacılıklarda taşımacılığını gerçekleştirmekte olduğumuz eşyaların tamamına garanti vermekteyiz. Bizi, diğer firmalardan farklı kılan ve bizi onlardan bir adım önde tutan özelliğimiz; taşımakta olduğumuz tüm eşyalara kendi eşyamızmış gibi değer vermekteyiz.

Fiyat teklifi ve detaylı bilgi için bizleri arayabilirsiniz.