Profesyonel Evden Eve Nakliyat
Gaziler Sokak No:4 / Balçova
Pzt-Cts: 08:00 - 22:00

Menderes evden eve nakliyat ve depolama hizmetleri

Sadce Menderes’de değil, İzmir’in neresinden Türkiye’nin neresine taşınacak olursanız olun. İşini profesyonel yapan, eşyalarınıza zarar vermeden eşyalarınızı taşıyacak bir şiket arayışı içerisine girdiyseniş arayışlarınıza son verebilirsiniz. 36 yılı aşkın tecrübesi ili İzmir’den tüm Türkiye’ye kurumsal yapısı ile profesyonel taşımacılık hizmeti sunmaktayız.

Ücretsiz ekspertiz hizmetimiz mevcut olup taşımacılık öncesi evinize gelen eksperimiz, evinizde yer alan eşyalara göz atarak taşımacılığın ne şekilde yapılacağı ve eşyalarınızın nasıl paketleneceği konusunda sizleri bilgilendirmektedir. Eksperimiz, gerekli incelemeleri yaptıktan sonra sizlere yapılacak olan taşımacılık hizmeti için fiyat teklifimizi sunmaktadır. Fiyat teklifini kabul etmeniz halinde şeffaf bir sözleşme imzalanmaktadır.

Toplamalı ve Toplu taşımacılık hizmeti

Taşımacılık hizmetlerinde müşterilerimizin birçoğu evinde yer alan ufak tefek eşyaları kendisi kolilemektedir. Böylelikle biraz daha ekonomik taşınmış olacaktır. Taşımacılık öncesi evde yer alan ufak tefekleri toplayamayacak olan müşterilerimiz için ise toplamalı evden eve nakliyat çözümü sunmaktayız. Toplamalı evden eve taşımacılık hizmetlerinde evde yer alan eşyaların tamamı şirket yetkililerimiz tarafından paketlenmektedir. Paketleme hizmeti kullanılmamış ambalajlama malzemesi ile gerçekleştirilmektedir.

Metropol nakliyat, sadece İzmir’in değil tüm Türkiye’nin en geniş araç filosuna sahip olup taşımacılığını yapacağımız evin büyüklüğü ne olursa olsun her türlü büyüklüğe sahip ev veya ofis’i taşıyacak kapasiteye sahip araçlarımız bulunmaktadır.

Şirketimiz, evden eve taşımacılık için öngörülen her türlü belgeye sahip olup Anadolu sigorta ile anlaşmalıdır. Gerçekleştirilen tüm taşımacılık hizmetleri sigortalı olarak gerçekleştirilir.

izmir evden eve nakliyat