Kurumsal

kurumsal1980 yılından beri İzmir’de kurumsal evden eve nakliyat

1980 yıllarında kurumsal bir evden eve nakliyat ihtiyacı duyan insanlara dışarıdan bakıldığında isteklerinin amatörce veya profesyonellik ile alakası olmayan bir şekilde yerine getirilemediğini gözetledik. Vatandaşlarımızın nakliyat ihtiyaçlarını profesyonel bir şekilde kapatmak için 36 yılı aşkın süredir hizmet sağlamaktayız.

Ter türlü kapasiteye sahip araçlarımız ile her türlü ihtiyaca profesyonel çözümler sunmaktayız. Sunmuş olduğumuz bu hizmetlerin tamamını şirket garantimiz altında gerçekleştirmekteyiz.

Şirketimizin öncelikli hedefi koşulsuz müşteri memnuniyeti olup bir kez değil sürekli tercih edilen ve tavsiye edilen bir şirket olmak için elimizden gelenin en iyisini yapma gayreti içerisindeyiz.

Araç filomuzda farklı ebat ve kapasitelere sahip yüksek modelli araçlar yer almaktadır. Araçlarımızın tamamı K3 yetki belgesine sahiptir. Şoförlerimizin tamamı en az 5 yıllık uzun yol deneyimine sahiptir. Şoförlerimizin tamamı Ulaştırma Bakanlığı tarafından yurtiçi yük taşımacılığı için öngörülen SRC-4 belgesine sahiptir.