Profesyonel Evden Eve Nakliyat
Gaziler Sokak No:4 / Balçova
Pzt-Cts: 08:00 - 22:00

METROPOL Hakkında

1980 yıllarında kurumsal bir evden eve nakliyat ihtiyacı duyan insanlara dışarıdan bakıldığında isteklerinin amatörce veya profesyonellik ile alakası olmayan bir şekilde yerine getirilemediğini gözetledik. Vatandaşlarımızın nakliyat ihtiyaçlarını profesyonel bir şekilde kapatmak için 39 yılı aşkın süredir hizmet sağlamaktayız.

Ter türlü kapasiteye sahip araçlarımız ile her türlü ihtiyaca profesyonel çözümler sunmaktayız. Sunmuş olduğumuz bu hizmetlerin tamamını şirket garantimiz altında gerçekleştirmekteyiz.

Şirketimizin öncelikli hedefi koşulsuz müşteri memnuniyeti olup bir kez değil sürekli tercih edilen ve tavsiye edilen bir şirket olmak için elimizden gelenin en iyisini yapma gayreti içerisindeyiz.

Araç filomuzda farklı ebat ve kapasitelere sahip yüksek modelli araçlar yer almaktadır. Araçlarımızın tamamı K3 yetki belgesine sahiptir. Şoförlerimizin tamamı en az 5 yıllık uzun yol deneyimine sahiptir. Şoförlerimizin tamamı Ulaştırma Bakanlığı tarafından yurtiçi yük taşımacılığı için öngörülen SRC-4 belgesine sahiptir.

1980
Kuruluş
1980 yılında kurulan Metropol nakliyat ev taşımacılığı, ofis taşımacılığı ve depolama hizmeti ile faaliyetlerine başlamıştır.

1992
Şirketleşme
1992 yılında şirketleşerek kurumsallığa ilk adımını atan işletmemiz aynı zamanda araç filosunu büyüterek 12 kamyonun sahibi oldu.

2015
Sektörel Ödül
Göstermiş olduğu hizmet kalitesi ile çeşitli cemiyetler tarafından sektörün en iyi nakliye şirketi olarak ödüllendirilmiştir.

Misyon / Vizyon

MİSYONUMUZ

Sunmuş olduğumuz hizmetlerin tamamında taşımacılığını gerçekleştirmekte olduğumuz eşyaların profesyonel bir şekilde paketlenip kusuruzca taşımacılık hizmetini tamamlayarak müşteri memnuniyetinden ödün vermemek öncelikli misyonumuzdur.
VİZYONUMUZ

Evden eve taşımacılık konusunda standartları belirleyen ve Türkiye'nin en geniş araç filosuna sahip olan nakliye şirketi konumuna gelmek ve devamında uluslararası ev taşımacılığı hizmeti sunarak dünya çapında tanınan bir marka olmak.

Profesyonel Taşımacılık

Bizler, Ege bölgesinin tamamında profesyonel taşımacılık ihtiyaçlarına profesyonel taşımacılık ve depolama çözümleri sunmaktayız..

Profesyonel hizmet:
Alanında uzman çalışanlar
Profesyonel ambalajlama malzemesi
Yüksek modelli araçlar
Asansörlü hizmet

PROFESYONEL TAŞIMACILIK FARKI

+ Birey Taşımacılığı
+ Ofis Taşımacılığı
+ Kurum Taşımacılığı

Kalite Politikamız

Metropol Nakliyat olarak müşterilerimize sürekli kaliteli bir taşımacılık deneyimini sunmayı hedefledik ve amacımıza verdiğimiz profesyonel taşımacılık hizmeti ile ulaştık. Müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem ile İzmir ilinde en çok tercih edilen ve övgü ile bahsedilen nakliye şirketi olmayı başardık.

Bir işin kaliteli olabilmesi için o işe emek verilmesi ve özen gösterilmesi gereklidir. Metropol Nakliyat her zaman bünyesinde bulundurduğu deneyim sahibi personelleri ile kaliteli bir iş sergilemektedir.Müşterilerimizin bizlere teslim ettiği eşyalarını emanet alarak yepyeni adreslerine hiçbir şekilde zarar görmeden güvenle ulaştırıyoruz.Eşyaları özel ambalajlarla paketliyor ve profesyonel bir şekilde kurulumlarını gerçekleştirip müşterilerimize öyle teslim ediyoruz.Sunduğumuz bu hizmet çerçevesinde bulunan sürede müşterilerimiz ile daima sağlıklı bir iletişim halinde bulunuyoruz.

Gelecek hedeflerimizde de daima kaliteli bir iş sunabilmek ve varlığımızı sürdürebilmek için her geçen gün kendimize yeni bir şeyler katarak sektörün ilk sıralarındaki yerimizi koruyoruz. Yıllardan beri müşterilerimize sunduğumuz kaliteli hizmet sayesinde bugünlere geldik.Sunduğumuz bu hizmetten yararlanmak için tek yapmanız gereken bizlere ulaşmanız olacaktır.

izmir evden eve nakliyat - istanbul evden eve nakliyat