Profesyonel Evden Eve Nakliyat
Gaziler Sokak No:4 / Balçova
Pzt-Cts: 08:00 - 22:00

Konak evden eve nakliyat ve taşımacılık ihtiyaçlarınız Metropol nakliyat tarafından istenilen şekilde gerçekleştirmektedir. Evden eve nakliyat sektöründe genellikle belgesiz amatör firmalar hizmet sağlamaktadır. Yapacağınız hatalı bir tercih, eşyalarınızın zarar görmesine sebep olacaktır.

Evden eve taşımacılık yaptıracak olan vatandaşın taşımacılık öncesi eşyalarını emanet edeceği şirketi iyi bir şekilde araştırmalıdır. Taşımacılık öncesi şirketten talep edeceğiniz ücretsiz eksper sayesinde hem eksperin evinizde yer alan eşyaları görerek fiyat teklifi sunmasını sağlarsınız hem de taşımacılık konusunda tamamen bilinçlenmiş olursunuz.

Sözleşmeli ve Sigortalı Nakliyat

Metropol nakliyat, sadece lafta değil gerçek anlamda eşyalarınızı sigortalatarak taşımacılık işlemlerini gerçekleştirilir. Tüm taşımacılık işlemlerinde sözleşme imzalanarak şeffaf bir taşımacılık yapılır.

Sahibi olduğumuz geniş araç filosu ile taşınacak olan eşyaların yoğunluğu ne olursa olsun, araç filomuzda uygun ebatlara sahip bir araç mutlaka bulunmaktadır.

Metropol nakliyat, taşımacılık işlemlerinde sigortasız personel istihdam etmemektedir. 18 yaşının altında çocuk çalıştırmamaktadır ve çalışanlarımızın tamamının sorumluluk sigortalı bulunmaktadır.

Taşımacılık sonrası müşterinin bizi gönül rahatlığı ile eşine, dostuna tavsiye edebilmesi bizim içinçok önemlidir. İşte bu yüzden şirket çalışanlarımızın tamamı taşımacılık işlemlerinde gereğinden fazla itina göstermektedir.

izmir evden eve nakliyat