Kınık Evden Eve Nakliyat

Kınık evden eve nakliyat, Metropol evden eve taşımacılık, izmir’in kınık ilçesinde profesyonel taşımacılık hizmeti sağlamaktadır. Sunmuş olduğumuz tüm taşımacılık hizmetlerini sigortalı olarak gerçekleştirmekteyiz.

Yükleme, boşaltma ve taşımacılık esnasında eşyalarınızın zarar görmesi durumunda zararınız sigorta şirketi tarafından karşılanmaktadır. Aynı zamande şehirlerarası yapılacak olan taşımacılıklarda kamyon’un kaza yapması veya doğal afetlerden ötürü eşyalarınızın zarar görmesi durumunda zararınız en kısa sürede karşılanır.

kınık evden eve nakliyat

Evden eve nakliyat nasıl yapılır?

Evden eve nakliyat firmaları ev taşımacılık işlemlerini kolaylaştırdıkları için tercih edilir. Son 4-5 yıl içerisinde belgeli evden eve nakliyat kamyonlarından daha çok korsan kamyonlar piyasaya çıkarak ne yazık ki sektörün adını lekelemiştir. Bundan ötürü ev taşımacılığı yaptıracak vatandaşlarımızın firma tercih ederken dikkatli olması gerektiğini bildiririz.

Evinizi taşıtmadan önce tercih edeceğiniz firmayı iyi araştırmanızı öneririz. Yapacağınız yanlış bir tercih neticesinde eşyalarınız zarar görecektir.

%100 müşteri memnuniyeti

Metropol evden eve taşımacılık, tüm müşterilerine profesyonel ve memnun kalacağı bir hizmeti sunmayı taahüt eder. Taşımacılık esnasında mobilyalarınızın sökümü ve montaj işlemlerini marangozumuz yapmaktadır.

Metropol nakliyat markasının tek sahibi olarak şirketimizin taklit edildiğini bilmenizi isteriz.