Profesyonel Evden Eve Nakliyat
Gaziler Sokak No:4 / Balçova
Pzt-Cts: 08:00 - 22:00

Karaburun Evden Eve Nakliyat ve Depolama Hizmetleri

Evden eve taşımacılık sadece eşyaların bir yerden farklı bir yere taşınması anlamına gelmez. Evden eve nakliyat sektörünün doğuş sebebi taşınacak olan insanların streş yaşamadan ve eşyalarının zarar görmeden taşınmasını sağlamaktadır.

Yüzlerce yıldır insanlar taşınır ve taşınırken eşyaları kırılır veya çizilir. Evden eve nakliyat sektörü taşımacılığı modern bir şekilde gerçekleştirerek eşyaların zarar görmeden taşınmasını sağlar.

Sunmuş olduğumuz evden eve nakliyat hizmetlerinde hizmet sağlayan çalışanlarımızın tamamı şirketimiz sigortalı elemanı olup mesleki sorumluluk sigortaları bulunmaktadır.

Müşterilerimizin bizlere en çok yönlendirdiği soruları ve cevapları sıkça sorulan sorular sayfamızda yer almaktadır. Aradığınız sorunun cevabını bı sayfada bulamıyorsanız bizleri aramaktan çekinmeyin.

%100 Müşteri Memnuniyeti

1980 yılından beri ev taşımacılık hizmeti sağlayan şirketimiz evden eve taşımacılık konusunda uzmanlaşmış olup müşterilerine %100 memnuniyet garantisi vermektedir. Bizi tercih etmeniz durumunda eşyalarınızın kırılmayacağınız, çizilmeyeceğini ve yıpranmayacağını garanti etmekteyiz.

Metropol nakliyat, kurulduğu günden bugün’e geçen zaman zarfında binlerce kurum ve kuruluşa başarılı bir şekilde hizmet vermiş olup hizmet yeterlilik belgesine sahiptir.

Evden eve nakliyat hizmeti sağlarken kullanmış olduğumuz araçların tamamı dış şartlardan etkilenmeyen kapalı kasalara sahiptir. Taşımacılığı yapılan eşyalarınız hiçbir şekilde dış şartlardan etkilenmemektedir.

izmir evden eve nakliyat