Profesyonel Evden Eve Nakliyat
Gaziler Sokak No:4 / Balçova
Pzt-Cts: 08:00 - 22:00

Karabağlar Evden Eve Nakliyat ve Depolama hizmetleri ile Karabağlarda evden eve taşımacılık hizmetlerini güvenilir bir taşımacılık firmasına yaptırabilirsiniz. Metropol Nakliyat markası adı altında hizmet veren şirketimiz sadece Karabağlar’da değil, Türkiye’nin her yerine hizmet sağlamaktadır.

Araç filomuzda yer alan araçların tamamı kapalı kasalara sahip olup tamamı yüksem modellidir. Araçlarımızın bakım ve temizlikleri düzenli olarak gerçekleştirilmektedir.

Ücretsiz Ekspertiz

Taşımacılık öncesi bir eksperin evinize gelerek eşyalarınızı gördükten sonra fiyat teklifini sunması ve sözleşme imzalanması taşımacılık sırasında çıkabilecek her türlü sorunun önüne geçmektedir. Sağlıklı bir taşımacılık işlemi için taşımacılık öncesi mutlaka eksper talep ediniz.

Evden eve nakliyat yaptırmadan önce tercih edeceğiniz firmayı iyi araştırın. Yanlış bir tercih neticesinde evde yer alan eşyalarınız zarar görebilir.

Ucuz evden eve nakliyat nasıl olur?

Müşteriler firma tercih ederken genellikle ucuz olan firmayı tercih etmektedir. Peki ama ucuz nakliyat nasıl olur?

Ucuz yapılan taşımacılıkları korsan firmalar gerçekleştirmektedir. Korsan firmalar’ın Ulaştırma bakanlığı tarafından taşımacılık için öngörülen yetki belgesi bulunmamaktadır. Korsan firmalar işinde kişiler çalıştırmamakta, piyasadan normal işçi çalıştırmaktadır. Eşyaların paketlenme işlemleri yapılmamakta, yapılsa bile pis battaniyeler kullanılmaktadır.

izmir evden eve nakliyat