Profesyonel Evden Eve Nakliyat
Gaziler Sokak No:4 / Balçova
Pzt-Cts: 08:00 - 22:00

izmir evden eve nakliyat demek metropol nakliyat demektir.

İzmir’de 1980 yılından günümüze hizmet veren Metropol nakliyat, %100 müşteri memnuniyeti ilkesinden bugüne kadar taviz vermeden faaliyetlerini sürdürmüştür.

Toplamalı ve toplu evden eve taşımacılık hizmetlerinin dışında banka taşımacılığı, fuar taşımacılığı, işyeri taşımacılığı ve depolama hizmetleri için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

İzmir’de evden eve taşımacılık için kaliteli bir çözüm ortağı

İşyeri taşımacılık hizmetlerinde, işyerinde çalışma faaliyetlerinin aksatılmadan taşımacılık hizmeti iş saatleri dışında gerçekleştirilir.

Şirketimiz izmir’de en iyi fiyat/kalite politikasına sahip olup bütün taşımacılık hizmetleri belgeli ve faturalı bir şekilde gerçekleştirilir.

İzmir’de evini taşıtacak olan vatandaşlara önerilerimiz

Evini taşıracak olan vatandaşlarımızın eşyalarını taşıtacağı şirketi seçerken işin uzmanı olan profesyonel bir şirket ile çalışmasını tavsiye ederiz. İzmir’de yüzlerce korsan kamyon bulunmakta ve bu kamyonların hiçbirinde Ulaştırma bakanlığı tarafından evden eve nakliyat için öngörülen K3 taşıt kartı bulunmamaktadır. Korsan firmaları tercih etmeniz durumunda yükleme için gelecek olan elemanlar, uzman olmayacaktır. Uzman olmayan nakliyat elemanları eşyalarınızı taşırken eşyalarınıza zarar verecektir.

Korsan firmaların sizlere yönlendirmiş olduğu çalışanlar sigortalı olmayıp ortaya çıkacak bir iş kazasında olan biten herşeyden siz mesul olacaksınız.

Çalışacağı firmayı seçerken temkinli davranan izmir halkı genellikle araştırmalarını yaptıktan sonra ismi bilindik ve hizmet kalitesi ıspatlanmış firmalar ile çalışmayı terih eder.

Bizler, izmir halkına elimizden gelen en iyi hizmeti sunabilmek için 7/24 çalışma faaliyetlerimize devam etmekeyiz.

izmir evden eve nakliyat