Profesyonel Evden Eve Nakliyat
Gaziler Sokak No:4 / Balçova
Pzt-Cts: 08:00 - 22:00

Ofis taşımacılığı tecrübe isteyen bir taşımacılık türü olup taşımacılık öncesi ekspertiz şarttır. Yeni bir ofise taşınırken aynı zamanda işyerinde işlerin aksamaması son derece önemlidir. Bizler, Metropol nakliyat olarak müşterilerimizin taleplerini dinledikten sonra gerekli taşımacılığın sorunsuz bir şekilde yapılabilmesi için gerekli planlamayı yaparak hizmet sağlamaktayız.

Ofis ortamında yer alan özellikle santral, bilgisayar ağı ve sunucular gibi elektronik ürünlerin ambalajlama işlemleri elektrostatik ambalajlama malzemesi ile yapılıp arşivlerin kolileme işlemleri etiketlenerek gerçekleştirilmektedir. Teslimat adresine ulaşıldığında ofisin kurulumu gerçekleştirilerek telefon santrali ve bilgisayar ağının planlanması yapılarak kurulum işlemleri tamamlanır ve teslimat gerçekleşir.

DOĞRU TERCİH ÖNEMLİ

Ofis veya işyerinizi taşıtırken doğru nakliye şirketini tercih etmeniz taşımacılığın sorunsuz bir şekilde gerçekleştirilmesine fayda sağlayacaktır. Ofisinizin taşımacılığını yaptırırken ekspertiz yaptırmayı ihmal etmeyin ve nakliye şirketinin referanslarını kesinlikle gözden geçirin.

img_divider

Her Zaman Bir Adım Önde

İşletmemiz teknolojiyi yakından takip eden hem genç hem tecrübeli bir ekibe sahip. Bizi diğer nakliye şirketlerinden farklı kılan özelliklerimizden bazıları aşağıda listelenmiştir.

Genç ve tecrübeli çalışanlar
Ücretsiz ekspertiz ve planlama
Profesyonel paketleme hizmeti
Network ve Santral uzmanı
Elektrikçi desteği
Arşiv transferi

izmir evden eve nakliyat - istanbul evden eve nakliyat