Profesyonel Evden Eve Nakliyat
Gaziler Sokak No:4 / Balçova
Pzt-Cts: 08:00 - 22:00

Fuar katılımcıları genellikle fuar taşımacılık ihtiyaçlarını kendi bünyesi içerisinde karşılamayı amaçlamaktadır ki şirket çalışanları bu işin yorgunluğu ve stresi ile gereken performansı gösterememektedir. Standların taşınması ve kurulumu ile fuarda sergilenecek malların taşımacılık işlemlerini profesyonel bir çözüm ortağına teslim etmek katılımcıların verebileceği en doğru karar olacaktır.

%100 MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

Tarafımızdan hizmet alan işletmelerin tamamına koşulsuz müşteri memnuniyeti garanti etmekteyiz. Gerek stand kurulumu gerek forklift ile palet üstü malların taşımacılığı alanında uzman personelimiz tarafından gerçekleştirilecektir.

img_divider

Ayrıcalıklı Hizmet

Fuar taşımacılıklarında dönemsel yoğunluklarla karşılaşmamak için zamanında randevu almanız son derece önemlidir. Fuar katılımlarında itinalı planlama ve stand kurulum hizmetimiz itinalı bir şekilde gerçekleştirilir. Farklı ebatlara sahip eşyalarınız için uygun ebatlara sahip kamyonlarımız mutlaka bulunmaktadır. Fuar alanlarına yapılacak olan taşımacılıklara müşterilerimize profesyonel destek sağlayarak anahtar teslimi iş yapmaktayız.

izmir evden eve nakliyat - istanbul evden eve nakliyat