Profesyonel Evden Eve Nakliyat
Gaziler Sokak No:4 / Balçova
Pzt-Cts: 08:00 - 22:00

Şirket olarak her ne kadar ünvanımızın içerisinde NAKLİYAT kelimesi geçiyor olsa da uzmanlık alanımız ev eşyası taşımacılığı diye tabir edilen ve son yirmi yıllık zaman zarfında gerçek bir sektör haline gelen evden eve nakliyat dır. Farklı nedenlerden dolayı evini taşıtmak zorunda kalan kişilerin evi içerisinde yer alan eşyaların kişinin talepleri doğrultusunda paketlenip ambalajlanarak bu iş için uygun bir kamyon ile yeni adresine taşınması hizmetini kapsar.

NASIL TAŞINIR?

Taşımacılık hizmetlerimiz tamamen müşterinin talepleri doğrultusunda şekillenmektedir. Kısaca bahsedecek olursak; müşteri, nakliyat şirketi tarafından gerçekleştirilmesi istenen işlemleri belirterek fiyat teklifinde bulunur ve nakliye şirketi bu taleplere cevap verecek şekilde teklifini sunar.

PAKETLEME & MARANGOZLUK HİZMETLERİ

Taşımacılığını gerçekleştirecek olduğumuz eşyaların içerisinde yer alan mobilya grubu uzman marangozumuz tarafından itinalı bir şekilde demonte edilmekte ve yeni adreste montajı yapılırken paketleme işlemlerinde kullanılmamış ambalajlama malzemesi tercih edilmektedir.

img_divider

NEDEN METROPOL NAKLİYAT?

Metropol Nakliyat'ı tercih etmeniz için geçerli size yüzlerce sebep sayabilirim lakin kimse bu sebepleri okumak için o kadar zaman harcamayacaktır bu yüzden sizlere en önemli sebeplerinden bazılarını sıraladık.

7/24 Müşteri Desteği ve Araç Takibi
Genç, çelik kasalı ve yüksek kapasiteli kamyonlar
Alanında uzman genç ve tecrübeli çalışanlar
%100 Müşteri Memnuniyeti Garantisi
Sözleşmeli, Sigortalı ve Resmi taşımacılık

İşletmemiz, Evden eve nakliyat hizmeti sunabilmek için gerekli olan K3 Yetki Belgesine sahiptir ve tüm taşımacılık hizmetleri belgeli araçlar ile gerçekleştirilmektedir.
İşletmemiz, bazı kurumların taşımacılık ihalelerine katılabilmek için gerekli olan ve TSE tarafından verilen Hizmet Yeterlilik Belgesi'ne sahiptir.
Taşımacılığını gerçekleştirmekte olduğumuz tüm eşyalar en az 50.000 TL teminat kapsamında olup taşınacak olan projenin büyüklüğüne göre bu miktar artırılmaktadır.
izmir evden eve nakliyat - istanbul evden eve nakliyat