Profesyonel Evden Eve Nakliyat
Gaziler Sokak No:4 / Balçova
Pzt-Cts: 08:00 - 22:00

Uzun veya kısa süreli depolama ihtiyaçlarınız için güvenilir bir çözüm ortağı arıyorsanız doğru adrestesiniz. Depolama sektöründe güvenlik konusuna vermiş olduğu önem ile farkı ortaya koyan Metropol nakliyatın İzmir'in farklı bölgelerinde 3 adet deposu bulunmaktadır.

GÜVENİLİR DEPOLAMA

Depolarımızın tamamı nem, toz, rutubet ve haşerelerden arındırılmış olup her depomuzda bir güvenlik görevlisi ve kamera kayıtları bulundurulmaktadır.

img_divider

Depo Özelliklerimiz

7/24 Güvenlik
Sigortalı Depolama
Kesintisiz Görüntü Kaydı

İzmir evden eve nakliyat sektöründe göstermiş olduğu hizmet kalitesinden sonra müşterilerin depolama taleplerine profesyonel depolama çözümleri sunmak için Avrupa standartlarında depolar oluşturarak müşterilerimizin taleplerine cevap vermeye çalıştık. Depolama ihtiyaçlarına almış olduğumuz yoğun talepletden dolayı kısa bir süre içerisinde depo sayımızı üçe çıkarttık.

Depo ihtiyaçlarınız için bizleri arayabilir veya WhatsApp üzerinden iletişime geçerek detaylı bilgi alabilirsiniz. Fiyatlar konusunda en ekonomik depolma hizmetini sunmasak da en kaliteli ve güvenilir depolama hizmetini sunduğumuzu bilmenisi isteriz. Depolarımız ISO-9001 ile sertifikalandırılmış olup Avrupa standartlarına depolama hizmeti sunuyoruz.

Bizlere, 7/24 çağrı merkezimizden ulaşarak nakliyat ve depolama hizmetlerimiz hakkında ayrıntılı bilgiye sahip olabilirsiniz.

izmir evden eve nakliyat - istanbul evden eve nakliyat