Profesyonel Evden Eve Nakliyat
Gaziler Sokak No:4 / Balçova
Pzt-Cts: 08:00 - 22:00

İşletmemiz, yüksek katlardan veya yüksek katlara taşımacılığı gerçekleştirilecek eşyalar için dış cephe asansörü ile asansörlü taşımacılık hizmeti sağlamaktadır. Asansörlü taşımacılık hizmetimiz dış cephe asansörün kurulumuna imkan olan binalarda gerçekleştirilir.

56 metre yüksekliğe kadar ulaşabilen asansörümüz İzmir ilinde yer alan en yüksek binalara dahi rahtlıkla ulaşabilmekte ve hızlı bir taşımacılığa olanak sağlamaktadır. Dış cephe asansörünün kurulumu için asansörün kurulabileceği uygun bir alanın bulunması ve taşımacılığın yapılacağı dairenin eşyaların geçirilebileceği büyüklüğe sahip bir penceresinin bulunması gereklidir.

HIZLI VE GÜVENİLİR HİZMET

Dış cephe asansörü ile yapılan taşımacılıklarda eşyaların zarar görme olasılığı ortadan kalkmaktadır. Asansörlü taşımacılıklarda komşularaha rahatsızlık verilmediği gibi taşımacılık işlemleri de hızlanmaktadır.

Teknolojik bir gelişme olan dış cephe asansörü her ne kadar önemli olsa da çoğu nakliye şirketleri tarafından tercih edilmemektedir. Taşımacılık işlemlerinde asansörlü taşımacılık hizmeti almakta ısrarcı olmanız her zaman avantajınıza olacaktır.

img_divider

Asansörlü Taşımacılığın Faydaları

Gelişmiş ülkelerde yıllardır tercih edilen asansörlü taşımacılık aslında ülkemizdeki neredeyse yüksek katlı tüm binalarda asansör bulunmasından ötürü 1990'lı yıllardan sonra kullanılmaya başlanmıştır. Asansörlü taşımacılığın taşımacılık sektöründeki faydalarından bahsedecek olursak.

Taşımacılık esnasında eşyalarınız zarar görmez
Bina içerisindeki duvarlar zarar görmez
Taşımacılık daha hızlı gerçekleşir
Komşularınız rahatsız edilmez
İşçiler daha verimli çalışır

Dış cephe asansörü ile gerçekleştirilen evden eve taşımacılık hizmetlerinde eşyaların zarar görme olasılığı ortadan kalktığından en güvenilir taşımacılık şeklidir.
Dış cephe asansörleri hızlı hareket ettiğinen ve en az 300 kg taşıma kapasitesine sahip olduğundan ötürü taşımacılık işlemleri hızlı bir şekilde tamamlanır.
Gelişmiş ülkelerde onlarca yıldır tercih edilen asansörlü taşımacılık artık ülkemizdede en çok tercih edilen taşımacılık şekillerindendir.
izmir evden eve nakliyat - istanbul evden eve nakliyat