Hizmetlerimiz

Hizmetlerimiz

Hizmetlerimiz

hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi için bizleri arayabilirsiniz.

Şirketimiz Ulaştırma Bakanlığı tarafından evden eve nakliyat ve ofis taşımacılığı için öngörülen K3 yetki belgesine sahiptir.

Evden eve nakliyat

Şirketimizin kuruluş amacı evden eve taşımacılık hizmeti sağlamak olup öncelikli işimiz ve faaliyetlerimizi yoğun olarak ev taşımacılığıdır. Şirketimiz toplu ve toplamalı evden eve taşımacılık hizmeti sunmaktadır. Toplu evden eve taşımacılık hizmetlerinde müşteri kendi ufak teleflerini ve mutfak eşyalarını koliler, tekstil ürünleri ise hurlanarak hazır hale getirilir. Evde yer alan kaba eşyalar ve beyaz eşyalar tarafımızdan sökülüp paketlenerek taşımaclık işlemleri tarafımızdan gerçekleştirilir.

Toplamalı evden eve taşımacılık hizmetlerinde ise evde yer alan A’dan Z’ye bütün eşyalar tarafımızdan paketlenmektedir.

Ofis taşımacılığı

Şirketimiz profesyonel bir şekilde ofis taşımacılığı hizmeti sağlamaktadır. Ofis taşımacılık hizmetlerinde ofisin taşımacılığı işlerin aksamaması için akşam veya tercihen haftasonu gerçekleştirilmektedir. Ofis taşımacılık hizmetlerinde elektronik eşyalar, sunucu ve santral gibi elektronik eşyalar’ın demontaj ve montajı profesyonel bir şekilde gerçekleştirilir.

Depolama hizmeti

Şirketimiz sahibi olduğu 2000m2 büyüklüğündeki deposu ile profesyonel depolama hizmeti vermektedir. Her türlü depolama ihtiyaçlarına cevap verebilen depomuz için bizlerden teklif almayı ihmal etmeyin.

Yukarıda yer alan hizmet türlerimizin tamamı sigortalı olarak sağlanmaktadır.