Profesyonel Evden Eve Nakliyat
Gaziler Sokak No:4 / Balçova
Pzt-Cts: 08:00 - 22:00

Güzelbahçe Evden Eve Nakliyat ve Depolama hizmetleri

İzmir ilçesi Güzelbahçe’de İzmir halkının ihtiyacı olan evden eve nakliyat ihtiyaçlarına profesyonel çözümler sunmak için hizmet sağlamaktayız. Yapılacak olan her türlü şehiriçi ve şehirlerarası ev taşımacılık işlemlerini itinalı bir şekilde gerçekleştirmekteyiz.

İzmir’in en geniş araç filosuna sahip olan şirketimiz, Ulaştırma bakanlığı tarafından evden eve nakliyat için öngörülen K3 yetki belgesine sahip olup tüm araçlarımızın K3 Taşıt kartı mevcuttur.

Taşımacılık öncesi ücretsiz ekspertiz hizmetimiz mevcut olup evinize gelerek eşyalarınıza bakan eksperimiz taşımacılığın hangi şekilde yapılacağı hususunda sizleri bilgilendirerek fiyat teklifini sunar, gerekirse sözleşme hazırlar.

Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi ve ücretsiz eksper talepleriniz için bizleri arayabilirsiniz.

Sözleşmeli ve Sigortalı Taşımacılık

Metropol Nakliyat ile yapılacak olan taşımacılıklar farklıdır! Metropol nakliyat, taşımacılık öncesi sözleşme imzalar ve taşıyacağı eşyaları sigortalı olarak taşır.

izmir evden eve nakliyat sektöründe marka olmayı başarmış olan Metropol Taşımacılık, geniş bir araç filosu ile hizmet sağlamaktadır.

Paketleme & Marangozluk Hizmetleri

Şirketimiz, taşımacılık işlemlerinde kullanılmamış ambalajlama malzemesi kullanmaktadır. Öncelikle streç folyo ile sarılan eşyalarınız sonrasında balonlu naylon ile kaplanarak her türlü olası darbelere karşı korunmuş olur.

Evde yer alan ve sökülmesi gereken tüm mobilyalarınız uzman marangozumuz darafından demonte edilmektedir. Demontajı yapılan mobilyalarınızın yeni evinizde itinalı bir şekilde yeniden montajı gerçekleştirilerek teslim edilir.

Sigortalı Taşımacılık

Anadolu sigorta ile anlaşmalı olan şirketimiz taşımacılık öncesi eşyaların zarar görmesi halinde zararın karşılanabilmesi için eşyaların tamamı en az 30.000 TL teminat kapsamındadır.

36 yılı aşkın süredir İzmir halkına profesyonel taşımacılık hizmeti sunmakta olan şirketimiz tüm bu müşterilerine %100 memnuniyet garantisi sağlamaktadır. Firma tercih ederken müşteri yorumlarına daima dikkat etmenizi öneririz.

izmir evden eve nakliyat