Gaziemir Evden Eve Nakliyat

Gaziemir Evden Eve Nakliyat ve Depolama Hizmetleri

İzmir Gaziemir’de tüm evden eve taşımacılık işlemlerini istekleriniz doğrultusunda gerçekleştiriyoruz. Müşterilerimizin talepleri doğrultusunda A’dan Z’ye tüm eşyaların toplama ve kolileme işlemlerini gerçekleştirip marangozumuz ile mobilyalarınızın demontajını yaparak taşımacılık işlemlerini gerçekleştiriyoruz.

Evden eve nakliyat işlemlerinde taşımacılığın yapılacağı aracın bu iş için uygun olmasına dikkat ediniz. Şirketimiz araç filosunda yer alan araçların tamamı evden eve taşımacılık için özel tasarlanmış kapalı kasalara sahiptir.

Ayrıca taşımacılığı yapacak olan kamyonun evden eve nakliyat ve ofis taşımacılığı için ulaştırma bakanlığının ön gördüğü K3 yetki belgesine sahip olduğunu dikkat ediniz.

Sigortalı Taşımacılık Hizmetleri

Şirketimizin tüm taşımacılık hizmetleri sigortalıdır. Anadolu sigorta güvencesinde 30.000 TL teminatlı olarak güvence altında olan eşyalarınız her türlü kaza ve hasara karşı güvence altındadır.

Sigortalı taşımacılıkta yanlış anlaşılan konuları açıklığa kavuşturmak adına ; taşıyıcılar’ın elinden düşürüp kıracağı lcd televizyonu sigorta karşılamamaktadır.

Marangoz Hizmeti

Evinizde yer alan mobilyalarınızın sorunsuz bir şekilde demonte edilmesi ve tekrar montajı için uzman bir mobilyacıya ihtiyaç vardır. Şirketimin araç filosunda yer alan her araçta bir ekip, her ekipte bir marangoz bulunmaktadır. Metropol nakliyat’ı tercih etmeniz halinde mobilyalarınız işinde uzman bir marangoz tarafından sökülüp takılmaktadır.

Taşımacılık işlemlerinde sorun yaşamamak için ücretsiz ekspertiz hizmeti talep edebilirsiniz. Eksper evinize gelerek gerekli kontrolleri yapmakta ve taşımacılık konusunda sizleri bilgilendirmektedir.