Foça Evden Eve Nakliyat

Foça Evden Eve Nakliyat ve Depolama Hizmetleri

1980 yılından günümüze sunmuş olduğumuz tüm hizmetlerde azami dikkat göstererek hizmet vermekteyiz. Sunmuş olduğumuz taşımacılık hizmetleri işinde uzman kişiler tarafından gerçekleştirilmektedir. Araç filomuzda yer alan araçların tamamı yüksek modelli olup K3 yetki belgesine sahiptir.

Ücretsiz ekspertiz hizmeti

Evden eve nakliyat sektöründe ev sahibi ile nakliyeci arasında çok fazla sorunlar oluşmaktadır. Sorunların en büyük sebebi evini taşıtacak kişinin evini telefonda tam olarak tarif edememesidir. Evinize ücretsiz olarak gelip eşyalarınızı inceleyecek olan eksper hem eşyaların nasıl paketleneceği hem taşımacılık için hangi büyüklükte bir araca ihtiyaç olduğuna karar vermektedir. Böylece taşımacılık esnasında çıkabilecek tüm sorunların önüne geçmiş olunur.

Taşımacılık işlemlerinin kusuruz olarak gerçekleşebilmesi için taşımacılık işlemleri uzman çalışanlar tarafından gerçekleştirilmeli, mobilyalar uzman bir marangoz tarafından demonte ve monte edilmeli.

Sorunsuz bir evden eve taşımacılık hizmeti için firma tercih ederken dikkatli olmalısınız! Yapacağınız yanlış bir tercih neticesinde eşyalarınızın zarar görecektir.

Ev taşımacılığı için firma tercih ederken firma hakkında yapılmış yorum veya şikayetleri inceleyin. Bulduğunuz şikayet var ise şikayet’in artniyetli olabileceğinin ihtimal dahilinde olduğu hatta ve hatta rakip firmalar tarafından yazılabileceğini unutmayın.