Çiğli Evden Eve Nakliyat

Çiğli Evden Eve Nakliyat ve Depolama hizmetleri

Çiğili’de taşınacak bir eviniz var ama eşyalarınızı güvenebileceğiniz, işini profesyonel yapan bir firma bulamadınız mı? Şirketimiz 1980 yılından günümüze onbinlerce müşteriye sorunsuz bir şekilde hizmet sağlamayı başarmıştır.

Sahibi olduğu geniş araç filosu ve uzman çalışanları ile müşterilerini üzmeden hizmet sağlayan şirketimiz aynı zamanda tüm taşımacılık işlemlerini sigortalı olarak gerçekleştirmektedir.

Taşımacılıktan dostluğa giden yolculuk

Taşımacılığını gerçekleştirmiş olduğumuz müşterilerimizin tamamı bir sonraki taşınma ihtiyacında hiçbir şekilde farklı bir firmadan fiyat teklifi alma ihtiyacını hissetmiyor. İzmir’in en iyi fiyat/kalite politikasına şirketi olduğumuzu iddia ediyoruz.

Sunmuş olduğumuz taşımacılık işlemlerinde bütün eşyalar sigortamızın teminat klozunda yer almaktadır. Yükleme, boşaltma ve aracın hareketi esnasında eşyalarınızın zarar görmesi durumunda zararınız sigortamız tarafından karşılanmaktadır.

Asansörlü Taşımaclık

Yapılacak olan taşımacılık işlemlerinde bina’nın dış cephesinin uygun olması durumunda dış cephe asansörü ile taşımacılık yapılmaktadır.

Nakliyat Fiyatları

izmir nakliyat fiyatları ile ilgili olarak ücretsiz eksperimiz evinize gelerek eşyalarınızı gözden geçirip fiyat teklifini ona göre yapmaktadır.