Profesyonel Evden Eve Nakliyat
Gaziler Sokak No:4 / Balçova
Pzt-Cts: 08:00 - 22:00

Çeşme evden eve nakliyat ile profesyonel taşımacılık

Çeşme’de yapılacak olan her türlü taşımacılık işlemlerini kapalı çelik kasalı aracımız ve uzman çalışma arkadaşlarımız ile gerçekleştirmekteyiz. Taşımacılık işlemleri sigortalı olarak gerçekleştirilmekte olup bütün eşyalar 50.000 TL teminat kapsamındadır.

%100 Müşteri Memnuniyeti

Şirketimiz ile gerçekleştireceğiniz her türlü taşımacılık ve depolama deneyiminden %100 memnun olacağınızı garanti etmektedir. Müşterilerimizin her türlü nakliyat ihtiyacını profesyonel anlamda karşılamaktayız.

Ödeme

Şirketimize ödemelerinizi iş bitiminde nakit olarak yapabilirsiniz. İş bitiminde eşyalarınızın tamamını kontrol edersiniz.

Şirketimiz, sadece Çeşme’de değil izmir’in tamamında taşımacılık ve depolama hizmeti sağlamaktadır. Taşımacılığını gerçekleştirmekte olduğumuz bütün eşyalar anadolu sigorta güvencesi altında gerçekleştirmektedir.

Çoğu firma’da varolan işimizi bitirip paramızı alalım zihniyetinden farklı olarak biz sadece ve sadece müşteri memnuniyetini amaçlamaktayız.

Taşımacılık öncesi yapılacak olan ekspertiz ile eksperimiz sizlere taşımacılığın ne şekilde yapılacağı konusunda bilgi verecektir. Ekspertiz hizmetimiz ücretsiz olup eksperimiz ile sözleşme imzalayabilirsiniz.

izmir evden eve nakliyat