Profesyonel Evden Eve Nakliyat
Gaziler Sokak No:4 / Balçova
Pzt-Cts: 08:00 - 22:00

Buca evden eve nakliyat ve depolama hizmetleri.

Buca’da ikamet ediyorsunuz, tayin veya farklı sebeplerden ötürü taşınmak zorundasınız lakin işini iyi yapan bir firmayı bulmakta güçlük çekiyorsunuz.

Evden eve nakliyat hizmet sektöründe işini temiz yapan firmayı bulmak aslında çokta zor değil. Firma hakkında internet üzerinden yapacağınız kısa bir araştırma ile tercih edeceğiniz şirketi bulmuş olursunuz.

Tercih edeceğiniz firmanın bir web sitesi var mı? Araçları logolu mu? Bir ofisleri var mı? Firma hakkında internet üzerinde şikayetler bulunuyor mu? Firma’yı tavsiye eden birileri var mı?

Eksper her türlü sorunu ortadan kaldırır

Şirketimizin ücretsiz ekspertiz hizmeti mevcut olup taşımacılık öncesi evinize gelerek eşyalarınızı görecek ve taşımacılığın ne şekilde yapılacağı hususunda sizleri bilgilendirecek olan eksperimiz sayesinde yaşanabilecek her türlü sorun ortadan kaldırılır.

Hizmetlerimiz sadece ev taşımacılığı ile sınırlı olmayıp ofis taşımacılığı, banka taşımacılığı ve fuar taşımacılığı gibi taşımacılık hizmetlerinide sorunsuz bir şekilde meydana getirmekteyiz.

%100 Müşteri Memnuniyeti

Hizmetlerimizin tamamında memnuniyet garantisi vermekteyiz. Ekibimizde yer alan çalışanlarımızın tamamı evden eve nakliyat konusunda uzman olup araçlarımızda gereğinden fazla ambalaj malzemesi bulunmaktadır. Evinizde yer alan eşyalar profesyonel bir şekilde paketlendikten sonra eşyalarınızın zaten kırılması veya çizilmesinin önüne geçilmiş olur.

izmir evden eve nakliyat