Bornova Evden Eve Nakliyat

Bornova Evden Eve Nakliyat ve Depolama hizmeti için doğru adrestesiniz.

Şirketimiz 36 yılı aşkın süredir İzmir Bornova’da sigortalı ve garantili evden eve taşımacılık hizmeti sağlamaktadır. Sunmuş olduğumuz hizmetlerin tamamı işinde uzman çalışanlarımız tarafından geliştirilmekte olup araçlarımız kapalı çelik kasalıdır.

Sadece Evden Eve Nakliyat Değil

Şirketimiz ev taşımacılık hizmeti dışında ofis taşımacılığı,banka taşımacılığı, fuar taşımacılığı ve depolama hizmetleri sağlamaktadır. Sunmuş olduğumuz bu hizmetlerin tamamını sigortalı olarak gerçekleştirmekteyiz.

Ev taşımacılığı birçok vatandaşmız için fobi olmaya başlamıştır. Özellikle her 3-5 yılda bir taşınmak zorunda kalan memurlarımız taşıma süreceni en iyi onlar bilir.

Evden eve nakliyat sektöründe birçok belgesiz, yani korsan firma bulunması ve devletin bu konuda önlem almamasından dolayı sektörle ilgili birçok şikayet meydana gelmektedir. Müşterilerin genellikle firma tercih ederken tercih sebebinin fiyat olması bu durumu tetiklemektedir.

izmir evden eve nakliyat fiyatları firmadan firmaya değişiklik göstermekte olup düşük fiyatları sadece korsan firmalar vermektedir.

Evinizin büyüklüğü ne olursa olsun, her türlü büyüklüğe sahip eşyaya uygun aracımız bulunmaktadır. Türkiye’de evden eve nakliyat sektöründe faaliyet gösteren firmalar içerisinde en geniş araç filosuna sahip şirketiz.

Metropol nakliyat aynı zamanda Türkiye’de TSE Hizmet yeterlilik belgesine hak kazanmış ilk evden eve nakliyat şirketidir.

İzmir’de yaptıracağınız her türlü evden eve taşımacılık hizmeti için gönül rahatlığı ile tercih edebileceğiniz bir şirket.