Profesyonel Evden Eve Nakliyat
Gaziler Sokak No:4 / Balçova
Pzt-Cts: 08:00 - 22:00

Bergama Evden Eve Nakliyat Hizmetleri

İzmir Bergama’da ihtiyacınız olan ev, ofis, banka, fuar taşımacılıkları için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Kurumsal bir taşımacılık şirketi olan Metropol izmir evden eve nakliyat banka çalışanları için yazılı teklif göndermekte, depolama ve ambalajlama hizmeti sağlamaktadır.

Şirketimiz ücretsiz ekspertiz hizmeti sunmaktadır. Eksper taleplerinizi 0532 162 53 34 nolu telefondan bizlere iletebilirsiniz.

Taşımacılık Türleri

Şirketimiz toplu ve toplamalı olmak üzere iki farklı taşımacılık türü sunmaktadır.

Toplu Evden Eve Nakliyat (Standart Nakliyat)
Toplu nakliyat hizmetinde evde yer alan mutfak malzemeleri, kıyafetler, süs eşyaları, deterjan ve şampuan gibi ufak tefek malzemeler müşteri tarafından kolilenir. Kaba eşyaların tamamı tarafımızdan sökülür, paketlenir ve ambalajlanır. Taşımacılık sonrası bütün eşyaların kurulumu profesyonel bir şekilde gerçekleştirilir.

Toplamalı Evden Eve Nakliyat
Tüm eşyalarım profesyonel bir şekilde paketlensin diyenlerin ve çalışan kadınların tercihi. Evinizde yer alan eşyaların tamamı kullanılmamış ambalajlama malzemesi ile paketlenerek ambalajlanır.

Şirketimiz, Ulaştırma bakanlığı tarafından evden eve nakliyat hizmeti sağlayabilmek için gerekli olan K3 yetki belgesine sahiptir. Tüm araçlarımızda K3 taşıt kartlarımız bulunmakta olup gerçekleştirilen tüm taşımacılık hizmetleri sigortalı bir şekilde gerçekleştirilir.

Araçlarımız evden eve taşımacılık hizmeti için özel tasarlanmış çelik kasalara sahiptir ve hiçbir şekilde hava şartlarından etkilenmez.

İşinde uzman bir taşımacılık şirketi ile sorunsuz bir taşımacılık deneyimi için bileri tercih edebilirsiniz.

izmir evden eve nakliyat