Profesyonel Evden Eve Nakliyat
Gaziler Sokak No:4 / Balçova
Pzt-Cts: 08:00 - 22:00

Bayındır Evden Eve Nakliyat, izmir Bayındır’da ihtiyaç duymuş olduğunuz her türlü taşımacılık hizmetini profesyonel bir şekilde gerçekleştirmektedir. Şirketimiz ev taşımacılığı dışında ofis taşımacılığı, depolama ve fuar taşımacılık işlemlerini şehiriçi ve şehirlerarası olarak gerçekleştirir.

Talep etmiş olduğunuz her türlü taşımacılık hizmeti için profesyonel çözümler Metropol nakliyat ile sizlere bir telefon kadar yakın. Ücretsiz ekspertiz taleplerinizi bizlere iletişim sayfamızda yer alan telefonlardan ilerebilirsiniz.

Marangozlu Hizmet

Araç filomuzda her türlü eşyayı yükleyebilecek kapasiteye sahip bir araç bulunmaktadır. Bu araçlarımızın her birinde dört kişiden oluşan profesyonel bir ekip yer almaktadır ki bu dört kişiden birtanesi işinde uzman bir marangozdur.

Marangozumuz evinizde yer alan ve sökülmesi gereken tüm eşyaların itinalı bir şekilde demontajı yapılarak yeni evinizde tekrar montajı yapılmaktadır.

İzmir Bayındır’da yapılacak olan taşımacılık işlemleri için tarafımızdan teklif almadan taşınmamanızı tavsiye ederiz. Şirketimiz profesyonel bir taşımacılık hizmetinin yanında ekonomik fiyatlar sunmaktadır.

Taşımacılık işlemlerinde herşeyden önce bütün müşterilerimize %100 memnuniyet garanti etmekteyiz. Hakkımızda yapılmış olan yüzlerce müşteri yorumu farkımızı ortaya koymaktadır. İhtiyacınız ne olursa olsun, bizimle güvenilir ve sağlıklı bir şekilde taşınacağınızı garanti ederiz.

Bizleri diğer firmalardan farklı kılan nedir?

Sektörümüzde faaliyet gösteren korsan firmaların birçoğu taşımacılık kalitesi ve çıkarmış olduğu sorunlar nedeni ile sektörün adını kötüye çıkarmıştır ve insanlarda nakliyat bir fobi haline gelmiştir. Bizler, müşterilerin evden eve taşımacılık fobisini unutup hakettiği gibi taşınmasına vesile olmak istiyoruz.

1980 yılından beri İzmir halkının evden eve nakliyat sektöründe en çok tercih edilen firma olma özelliği şans değil tavsiyedir.

izmir evden eve nakliyat