Profesyonel Evden Eve Nakliyat
Gaziler Sokak No:4 / Balçova
Pzt-Cts: 08:00 - 22:00

Balçova Evden Eve Nakliyat, sigortalı ve garantili evden eve taşımacılık hizmeti sağlamaktadır. Şehiriçi ve şehirlerarası profesyonel evden eve taşımacılık hizmeti ihtiyaçlarınız için eşyalarınızı güvenebileceğiniz profesyonel bir şirket mi arıyorsunuz? O halde işin uzmanı Metropol nakliyat’a eşyalarınızı gönül rahatlığı ile emanet edebilirsiniz.

1980 yılında Balçova’da kurulan şirketimiz Balçova’da evden eve nakliyat, ofis taşımacılığı, banka taşımacılığı ve fuar taşımacılığı hizmeti sağlamaktadır. Araçlarımızın tamamı sorunsuz bir nakliyat’ı garanti edebilmek için evden eve nakliyat için özel tasarlanmış kasalara sahiptir.

Şirketimiz Metropol evden eve nakliyat, balçova’da evden eve nakliyat dendiğinde akla ilk gelen firma olma özelliğini yüzlerce memnun müşterisine borçludur.

Yüksek katlarda yapılacak olan taşımacılık işlemlerinde dış cephe asansörü ile hizmet vermekteyiz. asansörlü evden eve nakliyat sayesinde yüksek katlardan veya yüksek katlara yapılacak olan taşımacılık işlemlerinin sorunsuz ve hızlı bir şekilde yerine getirebilmesi için dış cephe asansörleri ile taşımacılık işlemleri gerçekleştirilmektedir.

Koşulsuz müşteri memnuniyeti ve ücretsiz ekspertiz

Kurulduğumuz günden bugüne koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesi ile şahıs, kurum ve kuruluşlara hizmet sağlayan şirketimiz daima %100 müşteri memnuniyeti ile hizmet vermeye devam etmektedir.

Ücretsiz ekspertiz talepleriniz ile taşımacılığın ne şekilde yapılacağı konusunda detaylı bir şekilde bilgilendirirsiniz. Evinizi incelemeye gelen eksperimiz paketlemenin hangi malzemeler ile yapılacağı ve taşımacılığın ortalama ne kadar süreceği konusunda sizleri aydınlatır.

Evden eve nakliyat ambalajlama malzemesi tüm araçlarımızda bol bol bulunmaktadır ve çalışma arkadaşlarımız ambalajlama yaparken hiçbir masraftan kaçınmamaktadır.

Araç filomuzda yer alan araçların tamamı kapalı çelik kasalı olup yüksek modellidir. Periyodik bakımları ve temizlikleri düzenli bir şekilde yapılmaktadır.

izmir evden eve nakliyat