Aliağa Evden Eve Nakliyat

Aliağa evden eve nakliyat, Aliağa’da şehiriçi ve şehirlerarası evden eve taşımacılık hizmeti sağlamaktadır. Geniş araç filosu ve dış cephe asansörü ile asansörlü taşımacılık hizmeti sağlamakta olan şirketimiz her türlü taşımacılık işlemlerini uzman kadrosu ile profesyonel bir biçinde gerçekleştirmektedir.

Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti

Şirketimizin öncelikli ilkesi %100 müşteri memnuniyeti olup kurulduğumuz günden bugüne müşteri memnuniyeti prensibimizden hiçbir şekilde taviz vermedik.

Şirketimiz, evden eve nakliyat sektöründe yer alan Türkiye’nin en geniş araç filosuna sahiptir. Her türlü büyüklüğe sahip ev, ofis, fuar  veya banka taşımacılığını gerçekleştirmek için 15 – 60 metreküp kapasiteye sahip araçlar ile hizmet sağlamaktayız.

genisfilo

Ücretsiz Ekspertiz

Taşınacak olan eviniz ile ilgili ücretsiz ekspertiz talep edebilirsiniz. Eksperimiz evinize gelerek gerekli incelemeleri yapar, taşımacılığın ne şekilde yapılacağı hususunda sizleri bilgilendirir.

telefonlar

%100 Müşteri Memnuniyeti

Tüm taşımacılık işlemlerimiz sigortalı olarak gerçekleştirilmekte olup kırılma ve dökülme söz konusu dahi olmaz.

orta

Taşımacılık hizmetlerimiz ikiye ayrılır

1- Toplamalı Evden Eve Nakliyat: genellikle çalışan bayanların tercih etmiş olduğu taşıma şeklidir. Evde yer alan eşyaların tamamı çalışanlarımız tarafından kolilenir. Gardolap içleri seyyar gardolaplar ile taşınmaktadır. Beyaz eşyalar çalışanlarımız taradınan sökülerek ambalajlanır. Avizeleriniz sökülür ve gideceğiniz yerde bu eşyaların tekrar montajı yapılır.

2- Toplu Evden Eve Nakliyat: taşımacılık işlemlerini hem hızlandırmak hem daha uygun fiyata taşınmak için tercih edilen taşımacılık türüdür. Ev sahibi evinde yer alan ufak tefek eşyalarını kendisi koliler, yatak ve yorganları hurçlar. Evde yer alan kaba eşyaların tamamı ekibimiz tarafından paketenerek gideceği yerde yeniden kurulumu yapılır.